توجه ! این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
  دوشنبه, 06 بهمن 1399  
 

خوش آمدید

با استعانت از درگاه خدای متعال، دانشگاه یزد مفتخر است بیست و هفتمین کنفرانس مهندسی برق ایران را با همکاری دبیرخانه دائمی کنفرانس در تاریخ 10 الی 12 اردیبهشت‌ماه 1398 در شهر تاریخی یزد برگزار نماید. این کنفرانس با هدف گسترش دانش فنی از طریق ایجاد محیطی جهت تبادل نظر علمی و فنی، ارائه آخرین یافته‌های پژوهشی و همچنین تشویق مشارکت محققان برنامه‌ریزی شده است.

کمیته برگزاری کنفرانس از کلیه پژوهشگران، صاحب‌نظران، متخصصان و علاقمندان در رشته‌های مختلف مهندسی برق و کامپیوتر دعوت می‌نماید مقالات خود را که حاوی آخرین یافته‌های علمی در زمینه‌های موضوعی کنفرانس هستند از طریق سامانه اینترنتی مربوطه، به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

همچنین با عنایت به ضرورت ارتباط بيشتر دانشگاه و صنعت، کميته برگزاری کنفرانس در نظر دارد بخش خاصی را به مقاله‌های مرتبط با صنعت و اقتصاد برق اختصاص دهد.

همزمان با برگزاری کنفرانس، کارگاه‌هاي آموزشی، نمايشگاه و ميزگردهای تخصصی و مسابقات و چالش‌های علمی و صنعتی نیز با حضور صاحب‌نظران دانشگاهی و صنعتی و سازمان‌های مرتبط برگزار خواهد شد.

مقالات انگلیسی پذیرفته شده و ارائه شده در کنفرانس برای نمایه‌شدن در IEEE Xplore ارسال می‌شود. توجه داشته باشید که مقالات انگلیسی برای نمایه‌شدن باید قوانین ICEE2019 و IEEE را رعایت کنند. نمایه‌شدن براساس قواعد و دستورالعملهای IEEE خواهد بود.

 

حامیان

نشانی دبيرخانه: یزد، صفائیه، بولوار دانشگاه، دانشگاه یزد،پردیس فنی مهندسی،دانشکده برق

تلفن: 03531232331          تلفکس: 03538200144

ایمیل: icee2019@yazd.ac.ir

کانال تلگرام: icee2O19   

نشانی دبيرخانه دائمی: تهران، خيابان حافظ، دانشگاه صنعتی اميرکبير، ساختمان ابوريحان، طبقه ششم، اتاق ۶۱۲

تلفکس: 02166495433